Президія ЛОО ХДС висловилась категорично проти влиття Християнсько-Демократичного Союзу до будь-якого нового політичного партійного утворення. Таке рішення було прийнято 12 січня на засіданні Президії ЛОО ХДП за результатами обговорення питання щодо можливості утворення на основі коаліції "Наша Україна" єдиної партії.
Учасники дискусії щодо утворення на основі коаліції "Наша Україна" єдиної партії зазначили, що таке об’єднання силовим методом недопустиме і не сприятиме консолідації національно-демократичних сил. Незрозумілою є й ідеологічна база новостворюваної партії.
ХДС є партією з чітко визначеною політичною та ідеологічною позицією. Крім цього, ХДС - єдина правоцентристська партія України, повноправний член Інтернаціоналу народних і християнсько-демократичний партій, ― зазначено у повідомленні.
Президія ЛОО ХДС прийняла рішення щодо активізації організаційної та політичної роботи партії на теренах області.
На засіданні було також проінформовано про рішення Головної Ради партії про проведення 20 березня чергового VII з’їзду Християнсько-Демократичного Союзу. Саме тому Президія Львівської обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз прийняла рішення про проведення в обласній парторганізації звітно-виборної кампанії, підсумки якої заплановано підвести 26 лютого на обласній звітно-виборній конференції ЛОО ХДС.