Християнські демократи Львівщини різко засудили висловлювання кандидата на пост Президента України В.Януковича щодо можливості введення в Україні подвійного громадянства та надання російській мові статусу державної. Про це йдеться у рішенні, прийнятому Президією Львівської обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз. ― повідомляє прес-служба ЛОО ХДС.
„Такі заяви є популістськими та провокаційними, які не сприяють інтеграції українського суспільства навколо ідеї розбудови правової, національної держави2, ― зазначено у повідомленні.
Союз також звертає увагу ЦВК на невідповідність згаданих заяв-обіцянок Віктора Януковича його офіційній передвиборчій програмі. „Таким чином, він вводить в оману виборців, обіцяючи речі, розгляд та впровадження яких належить до компетенції Верховної Ради України, а не Президента”, ― йдеться у повідомленні.
29 вересня відбулось засідання Президії Львівської обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз. Основною темою роботи Президії було обговорення загострення суспільно-політичної ситуації в державі напередодні виборів Президента. ЛОО партії Християнсько-Демократичний