Програвши Писарчуку виборчі комісії діючий мер Садовий відчув, що земля тікає з-під його ніг. Армія двірників Львова кинута ним та його командою на боротьбу з конкурентами. Двірники забули про те, що треба прибирати опале листя, забули, що треба підмітати вулиці і мити під’їзди. В них просто не вистачає зараз на всі ці глупоти часу. Вони недосипають і недоїдають. Адже зранку до ночі бігають по під’їздах будинків та по вулицях і то зривають агітки несадовістів, то чіпляють агітки садового та його команди.

Наведемо декілька прикладів такої нестандартної поведінки двірників.

Так, кандидат в депутати міськради по 22 округу Олександр Коновальчук (Громадянська позиція) сьогодні ранком по вулиці Кавалерідзе застав працівницю ЖЕКу «Стимул-Сихів», яка зривала агітаційні матеріали представника Пори і розвішувала матеріали свого керівництва – Садового і кандидата від партії Садового РХП Івана Коркішка, який є директором цього жеку. Зараз Олександр Коновальчук готує скаргу в ТВК на такі дії працівників ЖЕКу.

Зауважимо, що «Пора» офіційно підтримала Андрія Садового на посаду мера. Але ж ми не можемо припустити, що керівник ЖЕКу вирішив вчинити так не по-християнськи і почистити 22 округ навіть від своїх однодумців.

Сьогодні ж про використання адмінресурсу з боку міської влади заявив кандидат на посаду міського голови Львова Петро Писарчук. Претендент на посаду мера стверджує, що виконавчі органи міськради під загрозою звільнення з роботи змушують працівників ЛКП зривати агітаційні матеріали кандидата Петра Писарчука, наклеєні у встановлених для цього місцях. Як розповідають працівники виборчого штабу Петра Писарчука, двірники зривають агітаційні матеріали кандидата у мери у всіх без винятку районах Львова.

«Звечора ми розклеюємо агітаційні матеріали Петра Писарчука у встановлених для цього місцях, а вже на ранок ці матеріали щезають. І так щодня», - розповідає пані Ірина, працівник виборчого штабу кандидата у мери.

Після чергової «зачистки» агіток Петра Писарчука по усьому Львову, працівники його штабу вирішили почергувати у місцях розклейки і відстежити, хто саме зриває матеріали. З’ясувалося, що цим займаються ті ж працівники.

Про цей факт Петро Писарчук поінформував начальника ГУ МВСУ у Львівській області Богдана Щура.

Про використання брудних технологій і пошкодження біл-бордів раніше заявляв ще один опонент Садового Володимир Гірняк. Окрім фізичного нищення бордів невідомі від його імені обклеєли листівками всі авто на одній з автостоянок. Я каже гірняк, опоненти використали наклейки, які справді готував штаб В. Гірняка, але ще до виборчих перегонів, там навіть немає вихідних даних. Також Володимир Гірняк розповів про ще одну провокацію. Люди, начебто від «України Соборної» і його імені, ходять пізно ввечері по домівках і хамлять мешканцям.

«Ми задекларували вести виборчу кампанію виключно по-білому. Ми нікого огульно не критикуємо, не обливаємо брудом і за цих шість днів до кінця виборчої кампанії робити цього не будемо. На жаль, наші конкуренти працюють дуже брудними методами», – заявив кандидат в мери.

Гірняк тоді сказав, що має певні підозри але не має доказів, тому нікого персонально підозрювати не може.

Ну ми теж не будемо припускати, що християнська команда Садового могла вдатися до таких брудних заходів для перемоги свого шефа, але задумаємось, кому ще вигідно чинити такі дії проти двох найбільших конкурентів міського голови…