Звільнений два дні тому з посади першого заступника начальника головного управління освіти і науки Львівської ОДА, член ЛОО ХДС Роман Бабій подаватиме до суду на голову ЛОДА Петра Олійника. Колишній перший заступник начальника управління має намір доводити через суд не лише незаконність його звільнення, але й вимагатиме відшкодування завданої моральної шкоди у львівського губернатора. Про це повідомив  сам Роман Бабій.

«Розмова з Петром Олійником у нас так і не відбулася, хоча раніше голова ЛОДА й пообіцяв її. Окрім цього, у мене склалось враження, що існує й певна домовленість із прокуратурою – я звертався до прокуратури області щодо цього питання, але, незважаючи, що вже минули усі терміни, повної відповіді досі не отримав», – розповів Р.Бабій.

«Найгірше у цій ситуації – пояснити це власним дітям, які торік відстояли на Майдані (син навіть має особисту подяку від Ющенка) нову владу, а тепер бачать таке», – зазначив Р.Бабій.

Щодо суми, яку вимагатиме звільнений заступник начальника головного управління освіти і науки Львівської ОДА як компенсацію завданої моральної шкоди, Р.Бабій ще не визначився. «Зараз я раджусь із адвокатами. А позов до суду подам вже на початку наступного тижня», – резюмував він.

ЗІК