Білборди з написом: «Країні потрібен Литвин!» І підпис: «Блок Литвина». На мою думку, Блок Литвина на цих виборах вирізняється найбільш недоладною рекламою. Вона зроблена ніби нашвидкуруч, рясніє численними «ляпами» і якась відверто непрофесійна. І тим не менше – Литвину вірять, все більше людей готові проголосувати за Блок Володимира Литвина.

Саме тому в останні дні перед виборами Блок Литвина почали відверто «мочити» з усіх боків. Минулого тижня лідер Кримської організації Партії регіонів, народний депутат Верховної Ради України V скликання Василь Кисельов заявив , що Блок Литвина створений Секретаріатом президента для того, щоб відібрати на виборах голоси у "регіоналів". А нещодавно із жорсткими заявами, спрямованими проти Блоку Литвина виступила Соціалістична партія та БЮТ. Зокрема, Юлія Тимошенко заявила, що «Насправді Литвин потрібен не Україні, а Януковичу».

У чому ж причина такої одностайності у ворогуючих політичних таборах, коли йдеться про те, щоб не пропустити у парламент Володимира Литвина? На нашу думку, відповідь очевидна.

Зрозуміло, що політичні важковаговики, яким вдалося узурпувати владу у парламенті, намагаються закріпити її за собою, не пропустивши до Верховної Ради інших політичних сил. А особливо такої сили як Блок Литвина, який по-перше, не обслуговує інтереси вітчизняних і зарубіжних олігархів, як інші партії, по-друге, має власне реалістичне бачення виходу країни з кризи, і по-третє, на чолі якого стоїть лідер, який може змінити розстановку сил у «вищій лізі» українського політикуму. Адже, як показують соціологічні дослідження, кожен п'ятий українець на запитання, кого він вважає найуспішнішим головою Верховної Ради, називає саме Володимира Литвина.

Отож варто підкреслити, що намагання тих політичних сил, які намагаються закріпити за собою «патенти» на місця у Верховній Раді, якось скомпрометувати Блок Литвина, які намагаються спонукати виборців не проголосувати за нього, як і за інші т. зв. «непрохідні» або, як вони їх називають «малі» партії – є порушенням прав виборців і просто суперечить здоровому глуздові. Адже дострокові вибори відбуваються якраз для того, щоб дати людям можливість вибору. Саме присутні у Верховній Раді політичні партії і спричинили нинішню глибоку політичну кризу. Відтак, якщо законсервувати нинішню ситуацію, знову привести до влади тих же політиків і ті ж партії, - не треба і вибори проводити.

Блок Литвина приваблює виборців тим, що ця політична сила намагається говорити з виборцями прямо і відверто. Вона не експлуатує гасел, які поділяють країну,

Багатьом думаючим людям Блок Литвина імпонує тим, що він є далеким від того, щоб вигадувати якесь універсальне гасло і за його рахунок намагатися сподобатися людям. Його позиція проста і зрозуміла: треба припинити робити політику, а почати робити зарплати і пенсії. Треба припинити будувати державу, а почати створювати нормальні умови життя для кожної людини. Все інше - похідне. Тоді легше вирішуватимуться і проблеми стабільності. Коли люди відчують твердий ґрунт під ногами, їх не можна буде похитнути будь-якими привабливими гаслами. Тоді простіше стане говорити про протидію корупції. Людина має відчути себе людиною, відчути точку опори, з якої можна подивитися навколо себе, стати принциповою і об'єктивною. Адже бідною людиною дуже просто маніпулювати, її можна схилити на будь-яку сторону. Не менш важливо це і для того, щоб наші громадяни здобули свою позицію і почали її обстоювати.

Блок Литвина намагається говорити з виборцями серйозно, не приховуючи усієї складності ситуації і пропонуючи реальні шляхи виходу з неї. Як заявив у своїй програмній статті лідер блоку, «Сьогодні в України є можливість вибору моделей розвитку. Умовно їх можна позначити як західну і слов’яно-азійську. Якщо ми вибиремо другий шлях, то економічний розвиток країни визначатимуть потужні фінансово-промислові групи, великий капітал, який прирікатиме нас на відсутність перспективи. А Україні, людям потрібна перспектива.

Коли ж ми вибиремо західний шлях, то, попри те, що на цьому шляху ми будемо приречені на кризові і болючі рішення, він відкриє можливості для реалізації своїх цілей кожній людині, бо на цьому шляху ми створимо державу, яка надасть рівні умови для всіх членів суспільства».

Блок Литвина вважає, що в Україні настав час перестати вирішувати переважно тактичні питання в інтересах політичних угруповань, а діяти в інтересах народу. Саме тому, ті політичні сили, які намагаються шляхом маніпуляцій збагачуватися за рахунок простих українців бояться Литвина.

А країні потрібен Литвин. Таки потрібен.