„Хто дасть кращі гарантії Кучмі і його сім‘ї, той і буде призначений президентом України”, ― заявив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат в Президенти України, лідер партії НРУ за єдність Богдан Бойко.
„У нас не буде виборів, у нас відбудеться призначенням президентом України того, хто домовиться із Кучмою”, ― додав він.
Для цього, за словами Богдана Бойка, ведеться схема вирівняння рейтингів. „Кучмі потрібно, щоб і Ющенко, і Янукович прийшли до виборів з одинковою кількістю голосів, 32%-33%, щоб кожен мав”,― зазначив він.
„Населення України ведуть до вибору між проросійським злом, яке представляє собою Віктор Янукович, і представником крупного міжнародного і єврейського капіталу, який представляє собою Ющенко”, ― наголосив Богдан Бойко.
При цьому він зазначив, що прихід до влади Януковича є гіршим для України, адже він проголошує відкритий проросійський момент в побудові своєї зовнішньополітичної і внутрішньополітичної діяльності.
„Ми мусимо йти через цей тягар, який нав‘язаний суспільству, спеціально розробленою схемою, який керується з одного центру і який найбільш диференційовано проявляється в двох точках України: на Галичині, де основним месією оголошений Ющенко, а основним злом оголошений Янукович і на Донбасі, де основним месією оголошений Янукович в боротьбі з націоналізмом, а основним злом оголошений Ющенко”, ― додав Богдан Бойко.
Завдання політичної сили на чолі з Богданом Бойком, за його словами, довести до громадян України, що основне зло не Ющенко і не Янукович, а „космополітична олігархія, яка здійснює своє правління в Україні шляхом призначення ставлеників представників двох Українських кланів, які виборюють в Україні владу між собою”.
Богдан Бойко вже побував в сімнадцяти областях переважно східної України. Тепер планує об‘їхати Західний регіон України.
На президентських виборах Богдана Бойка підтримує блок Рух за націю, який був утворений два роки тому з представників НРУ за єдність, Всеукраїнського об‘єднання „Тризуб” ім. Степана Бандери, частини УНА-УНСО та Всеукраїнського об‘єднання Товариство відродження української нації.