Президент України Володимир Зеленський звернувся із потужним закликом до українців через протести проти евакуйованих з Китаю українців.

Про це йдеться у відеозверненні.

Президент наголосив, що на відміну від лікарів, котрі зрадили клятві Гіппократа, він не зрадить присяги Україні та українцям.

Зеленський наголосив, що події у Нових Санжарах – це було дикунство. Він розповів, що знає замовників того, хто організував масові пікети на Полтавщині. Президент наголосив, що люди, евакуйовані з Китаю не мають копит та рогів.

“Багатьох з нас вразила поведінка персоналу, котрий дізнавшись, що людей з Китаю везуть не до них, почали співати Гімн України. Не варто забувати, що там є слова: “І покажем, що ми браття козацького роду”. А означає мужньо стояти один за одного, брат за брата і ніколи не кидати своїх. Людська байдужість не має географічної ознаки. Я переконаний, що більшість жителів Тернопільщини та Львівщини готова була прийняти цих людей. Україну не можна роз’єднувати, якби цього не хотілось нашим ворогам”, – наголосив Зеленський.