Місцева влада Рівного потрапила у гучний скандал, адже почала забирати назад у бюджет допомогу, виплачену матерям-одиначкам.

Про це повідомив лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охматдит" Арсен Ільїн у Фейсбук, пише OBOZREVATEL.

Як відомо, таке повідомлення від місцевої влади прийшло його знайомій. У ньому зазначено, що за постановою Кабміну №632 від 22 липня було проведено перерахунок виплат, призначених на допомогу матерям-одиначкам на період карантину.

"У результаті перерахунку було встановлено, що Вам за період з 01.07.2020 року було виплачено зайву допомогу на дітей для одиноких матерів в сумі 2218 грн 00 коп. ... Управління повідомляє, що кошти в сумі 2218 грн 00 коп. необхідно протягом місяця повернути на рахунок управління праці та соціального захисту населення міста Рівного", – сказано в документі.

Крім того, в документі зазначається, що вразі неповернення коштів, їх стягнуть через суд.

"Хороший хлопчик і команда профукали на себе гроші, де взяти, не знають, вирішили в мам забрати. Наказують матусям віддати отриману допомогу на дітей! 2218 грн з кожної! Хто не віддасть, того в суд (листа отримала знайома, публікую з її дозволу)", – прокоментував Ільїн.

Варто зазначити, що у мережі негативно відреагували на цю ситуацію. Багато хто рекомендує жінкам звертатися в суд.

"Нехай подають до суду. У них банально немає коштів на сплату судового збору. А також вони не надали документ, який показує розрахунок перерахунку, тому їхня вимога не є аргументованою і такою, що підлягає виконанню", "Я б судився – зустрічний позов і журналістів підтягнув би. І дав розголос такий, щоб ... сама на колінах приповзла, благала позов скасувати. Справа принципова".

Знайшлися і ті, хто різко розкритикував дії влади:

"Яка жесть, це ж треба так себе не поважати, щоб останню копійку у дітей забрати. Повний треш", "Дно пробито", "Ганьба", "Чомусь не здивована".