Газета "Експрес" не з’явилась у кіосках Львова, а керівники газети підозрюють, що до цього хтось доклав чималих зусиль. Гендиректор ТзОВ "Видавнича група "Експрес" Ігор Починок заявляє про анонімні та невідомі причини такого теракту у такій країні, як Україна.

Пан Починок повідомив нас про те, що він підписав наказ про проведення службового розслідування: "Це для нас надзвичайна ситуація, яка трапилася вперше за 10 років. Зараз ми докладаємо спеціальних зусиль, щоб вирівняти ситуацію. Газета вийде у будь-якому випадку, навіть, якщо це дуже комусь не хочеться".

З огляду на цю невеселу ситуацію в день святого Валентина, пан Починок зазначив, що наразі нікого ще не підозрює, але не виключає, що на це був досить серйозний вплив зовні: "Причин невідомо. Ми повинні з’ясувати, як технологічно, так і операційно, чому це трапилось і хто до цього доклав зусиль".

Нагадаємо, що 7 лютого у газеті "Експрес" з’явилась викривальна стаття про голову ЛОДА Петра Олійника під заголовком "Кримінальні сторінки біографії губернатора".

Газета звинуватила пана Олійника не лише у тому, що він присилав своїх заступників і ті нібито, пропонували редакції великі гроші за позитивне висвітлення діяльності губернатора, а й запідозрила в хуліганських акціях проти газети.

Згодом заступники голови ЛОДА виступили із спільною заявою на ім’я прокурора Львівської області з проханням перевірити викладені у газеті факти.

P.S. Газета "Експрес" друкується у власній типографії "Мандарин". У газети одна з найбільших у Львові мережа з розповсюдження газет "Інтерпрес". Тому й справді повстає запитання: "хто вбив кролика Роджера", "хто їв з великої тарілки" і "хто торпедував "Вільгем Густлов""???

P.P.S. На даний час це третя найбільша загадка в історії людства. Перша – хто збудував піраміди. Друга – хто вбив Кеннеді. І третя – куди щезло 500 тисяч примірників газети "Експрес".

Інсайдерські джерела повідомляють, що сьогодні на Майорівці бачили фургон Девіда Коперфільда. Відомий ілюзіоніст, був п'яний в дошку і виспівував наступне: 

Pochyn OK!
Here is a special bulletin.
Ma Baker is the FBl's most
wanted woman. Her photo is
hangin
On every post office wall.
If you have any information
about This woman please contact your
nearest police station . . .

фото: pica4u.ru