Президент корпорації „Вільна Європа/Радіо „Свобода” Томас Дайн запросив українських спостерігачів до США, де зараз відбуваються президентські вибори. Про це він заявив під час зустрічі з керівником прес-служби Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Юрієм Крілем.
Томаса Дайна цікавив перебіг виборчої кампанії на Львівщині, рейтинги кандидата Віктора Януковича, робота спостерігачів. Юрій Кріль розповів також про те, що проти Віктора Януковича на Львівщині здійснюються дрібні провокації, як от знищення біг-бордів кандидата. У відповідь Томас Дайн заявив, що такого вже давно не спостерігається в США.
Розмова також точилася навколо ситуації із ретрансляцією програм радіо „Свобода” та 5-го каналу на Львівщині. Юрій Кріль запевнив президента, що те, що тимчасове припинення трансляцій 5-го каналу у Львові викликано технічними проблемами і що це не є провокації з боку політичних сил, які беруть участь у президентських виборах.
21-22 вересня у Львові перебуває Президент корпорації „Вільна Європа/Радіо „Свобода” Томас Дайн. Візит присвячений 50-річчю корпорації.