Виявляється, серед організаторів пікету проти нового керівника Львівщини , є навіть колишні члени «Партії регіонів».

Зокрема, голова громадського формування «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, хоч і каже, що зараз є безпартійним, однак визнає, що навіть у часи  Майдану – до 6 грудня 2013 року, був членом «Партії регіонів» та у 2010 році балотувався до Львівської міської ради від ПР.

Серед інших організаторів акції виступив «Автономний опір», більшість членів якого є також членами так званих  Вільних профспілок та працюють у цій структурі. Очолює Вільні профспілки Олег Верник, якого журналісти неодноразово  викривали у співпраці з Віктором Медведчуком – кумом Володимира Путіна.

Натомість, Ірину Сех прийшли підтримати сотники Майдану та інші прихильники – більше 200 людей. В той час, як молоді «активісти» лише чекали можливості «розім'яти кулаки», прихильники нового губернатора скандували «Майдан за Сех», «Ні зриву виборів!», «Ні картинці для Кремля», «Стоп провокаціям у Львові».

Нагадаємо, що на вчорашню акцію прийшло близько 30-ти осіб спортивної статури від кількох громадських об'єднань: «Автономного опору», «Рабів до раю не пускають», «Варти» та «Дорожнього контролю». Вигукуючи гучні гасла, вони пікетували роботу очільника облдержадміністрації рівно 60 хвилин. Після того, як рівно о 13:00 год «активісти» розійшлися за командою свого «координатора», прихильники керівника Львівської ОДА й далі залишились стояти під стінами облдержадміністрації.

У відповідь на пікет під стінами Львівської ОДА Ірина Сех вчора заявила, що вважає його замовним. Вона зазначила, щодо замовності пікету наразі попередня, однак незабаром будуть оприлюднені факти, які доведуть це.

Попри заяву очільниці Львівщини про те, що вона складе повноваження після проведення президентських виборів, бо зараз дестабілізувати ситуацію – означає поставити вибори під загрозу зриву, представники «Автономного опору» пообіцяли, що наступного понеділка, 19 травня – знову будуть влаштовувати акції біля будівлі Львівської ОДА.