Сьогодні Дмитро Разумков займає досить важливу позицію в українській політиці. Він був радником Зеленського протягом усієї передвиборної кампанії, є главою пропрезидентської партії “Слуга народу” і головним претендентом на крісло спікера Верховної Ради.

Про це повідомляє "Резонанс".

Як відомо, до початку політичної кар'єри Разумков був звичайним політичним консультантом.

Особисте життя Дмитро Разумков тримає за сімома замками. Відомо лиш те, що він має дружину і виховує двох дітей.

Батьки політика досить відомі особистості в Україні.

Дмитро Разумков - старший син Олександра Разумкова.

Олександр Разумков в 1994-1995 рр. був першим помічником президента України Леоніда Кучми, керівником групи помічників і референтів президента. Подав у відставку в кінці грудня 1995 через конфлікт з главою Адміністрації президента України Дмитром Табачником. Олександр Разумков помер 29 жовтня 1999 року в Києві після важкої невиліковної хвороби.

Мати Дмитра Разумкова – Наталія Кудря, актриса, народна артистка України. Наразі працює Національному академічному театрі імені Лесі Українки. Матір Разумкова виступала разом із найвідомішими зірками театру та кіно.

Також матір Разумкова знімалася у мюзиклі "За двома зайцями" разом з Пугачовою і Галкіним.

Зазначимо, що Разумков дуже схожий на свою матір.

Як писав "Вголос", Верховна Рада ІХ скликання розпочинає свою роботу у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.