Українські Націоналісти — не хулігани, не погромники, не злодії і не вбивці. Українські Націоналісти — це партія Українців, які в своїй, єдиній в світі країні Україні, як це не прикро нам, але ще досі мають захищатися від олігархів-злодіїв і виживати як народ, тому що всі інші країні в світі захищають лише свої народи. І так влаштований весь світ.

Усі наші марші та смолоскипні ходи — це наш символ об’єднання та спосіб єднання як Нації Українців. Всі свої традиційні марші та ходи ми проводимо не для настрашення когось, чи погромів чогось…

А йдемо ми для того, щоб усім показати що ми є, щоб побачити один одного в русифікованих та зденаціоналізованих Українських містах, щоб зустрітися і зрозуміти, що нас, Українських Націоналістів таки багато, і ми вже не другосортні на своїй Богом даній Українській землі.

Ми, Українські Націоналісти, боремось за те, щоб назавжди зникло засилля колоніального “русскава мира” із влади в Україні, із бізнесу, з телебачення та ЗМІ, з нашого Українського життєвого простору.

А коли ми переможемо, от тоді можливо і не треба буде організовувати смолоскипні марші та ходи, щоб показувати, що Українці живі, і є державотворчою Нацією.

У всьому світі так: бути у Франції французом, в Німеччині німцем, в Англії англійцем почесно та престижно…

І тільки в Україні бути Українцем, говорити Українською мовою чомусь це принизливо, і таврується терміном “націоналіст”. Але такого ми, Українські Націоналісти, вже ніколи не допустимо.

Чи Ви досі думаєте, що Україна стане Українською через зусилля “совків”, “дакакаяразніцев”, патріотів “русскава мира”?
Зрозумійте нарешті, що Українська Україна потрібна виключно і тільки Українцям, яких ведуть до перемоги Українські Націоналісти.

#Націоналізм #Свобода #мова