Так звана "окупаційна" влада на Львівщині без жодних сентиментів вказала на місце своїм так званим місцевим "союзникам", а насправді найманцям: Андрію Садовому і "Свободі".

Представників останніх не включили до складу ДВК у Львові. Перевага в комісіях членів від партій, які підтримують Петра Писарчука, робить проблематичним повторне обрання Садового.

А для нашого діючого мера проліт повз крісло міського голови – не проста драма, а справжня трагедія. Адже, судячи з тієї кількості криміналу, який пов’язують з його іменем, в Андрія Івановича, як у тому кіно, є тільки два виходи: або я її веду в ЗАГС, або вона мене – до прокурора.

Садовий і "Свобода" не очікували "кидка" і підняли ґвалт: рятуйте нас, хто може! Але мовчить громада. Бо порядній людині взагалі не пасує влазити в те, що у нас називають політикою. А в кого життя склалося так, що політика його не обминула – знає, що всі ці любителі дитячих площадок і непримиренні борці за грошові знаки заслуговують на те, як з ними вчинили регіонали.

Сподіваючись на свої кулуарні домовленості з представниками різних угрупувань в середині провладного клану і Садовий, і "Свобода" чомусь не помічали, як на їх очах «окупаційна» влада розправляється з львівським БЮТ, як ця ж влада повикидала представників опозиції з обласної ТВК і ДВК. Вони забули, як на минулих виборах до міськради  "прокинули" Партію регіонів і не пустили останню в міськраду. Вони самі творили раніше свавілля. а тепер мовчки спостерігали за тим. як це роблять інші, стиха потираючи руки: мовляв, нам більше залишиться!

Не залишиться! Бульдозер Януковича зачистить всіх.

Вони сподіваються, що саме їм вдасться домовитися з «окупаційною» владою і підім’яти під себе зачищене владою опозиційне поле. Даремно.

"Окупаційна влада" не потребує рівних чи навіть молодших партнерів з числа місцевих політиків, їй потрібні тільки слухняні виконавці її волі – і не більше! У цьому вже переконалися багато львівських політиків-регіоналів, дехто з львівських олігархів, а от тепер – Садовий і "Свобода".