Верховна Рада визнала Голодомор 1932 – 1933 років Геноцидом українського народу.Таке рішення було ухвалено 233 голосами. Від Партії регіонів проголосувало 2 депутати, від БЮТ – 118, від "Нашої України" – 79, від Соцпартії – 30. Не голосувала фракція комуністів практично у повному складі, крім одного.

Перед голосуванням спікер Олександр Мороз окремо поставив на голосування законопроект від Партії регіонів і від президента. Жоден з них не набрав необхідної кількості голосів – за законопроект "регіонів" проголосувало 193 депутати, за президентський – 198.

Відтак депутати прийняли Законопроект про Голодомор, який було внесено президентом, внісши до цього законопроекту свої поправки, зокрема, у статті про визнання Голодомору геноцидом було змінено слово "українська нація" на "український народ".В ухваленому законі також сказано, що публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні "визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним". Як відомо, у президентському законопроекті передбачалася заборона публічного заперечення Голодомору.

Законопроект Партії регіонів пропонував трактування геноциду як "злодійські дії тоталітарного репресивного сталінського режиму, спрямовані на масове знищення частини українського та інших народів СРСР в результаті штучного Голодомору 1932-1933 років". Партія регіонів також наполягала на тому, щоб прибрати слово "забороняється" зі статті законопроекту, в якій йдеться про публічне заперечення Голодомору.

За даними офіційного веб-сайту Верховної Ради України,  майже всі депутати від Львівщини проголосували «За» визнання Голодомору 1932 – 1933 років Геноцидом українського народу. Зокрема віддали свої голоси «за» навіть два члена фракції Партії Регионів: Тарас Чорновіл та Ганна Герман (Вони єдині з фракції Регіонів, хто проголосував «за» президентський законопроект про Голодомор).

Не голосували за законопроект про Голодомор, внесений Президентом, львів’яни - члени фракції Регіонів Петро Писарчук та Олексій Радзієвський, член фракції комуністів Адам Мартинюк, а також екс-бютівець Володимир Зубик.

Єдиний (!) народний депутат, який проголосував проти визнання Голодомору 1932 – 1933 років Геноцидом українського народу, на жаль, виявився також нашим земляком. Це – представник фракції КПУ Олександр Голуб.