Затверджено склад учасників 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який 26 листопада стартує в Києві. Візьмуть в ньому участь і представниці львівської школи цього красивого жіночого виду спорту.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Уродженки Львова Анастасія Возняк, Марія Височанська і Маріола Боднарчук, які зараз представляють м.Київ, змагатимуться в групових вправах серед сеніорок. А представниця Львівщини, 14-річна Каріна Сидорак (на світлині) (тренери - Катерина Сороковська, Ірина Іванів) виступить в індивідуальних вправах серед юніорок.

На київському чемпіонаті Європи розігруватимуться дві ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо – в індивідуальних та групових вправах. Змагання триватимуть до 29 листопада і пройдуть без глядачів.

Як розповіла віце-президент Федерації художньої гімнастики України Іриша Блохіна, гаслом європейської першості є фраза «You Make This World Glow» («Ти запалюєш цей світ»). Йдеться про кожну гімнастку, яка виходить на килим зі своїм 90-секундним шедевром. Є тільки вона і величезний килим – на ньому усе залежить тільки від спортсменки. Вона сама творить свою долю і перемогу.