У зв’язку із інформаціями, які нещодавно прозвучали на телевізійних каналах «Ера» та «5 канал» про начебто негативну роботу лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» та по причинах звернення директорів дочірніх підприємств до Обласного управління ЛГП «Галсільліс», хочемо повідомити про наступне.

Критику, яку на телебаченні висловлює один із членів комісії по перевірці дочірніх підприємств «Галсільлісу» Роман Дудич, вважаємо як таку, що не відповідає фактам , дискредитує господарську роботу працівників лісового господарства у районних підприємствах «Галсільлісу». Прикро, що такі негативні та непрофесійні висловлювання позволяє собі депутат, ім’я якого підписано «Заслужений лісівник України ».

Окрім того, повідомляємо, що акт результатів одної із перевірок, яку здійснював Роман Дудич у Жидачівському ДЛГП «Галсільліс» був завідомо складений як документ із абсолютно неправдими відомостями, підписаний не у встановленні терміни, та містить у собі інформацію , яка не відповідає об’єктивній оцінці підприємства. Про це свідчить перевірка, яку проведено на вимогу директора Жидачівського ДЛГП «Галсільліс» обласним управлінням, спільно із Жидачівським РВ ГУМВС України.

Тому, маючи такі підстави, висловлюємо сумніви щодо подальших «професійних» висновків Романа Дудича у сторону комунального підприємства ЛГП «Галсільліс». Враховуємо і те, що Роман Дудич - працівник лісової сфери, який свого часу був звільнений із посади директора Державного підприємства „Львівське лісове господарство”. Акт Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства „Львівлісозахист” від 28 квітня 2010 року , засвідчує, що шкода, яку завдав лісовому господарству Роман Дудич становить 1633603,92 грн - за незаконне вирубування та пошкодження дерев до ступеня припинення росту , а кількість незаконно зрубаної деревини, яка виявлена перевіркою, становить – 965,795 м3.

Прикро, що людина, яка своєю діяльністю, завдавши таких масштабних збитків „Львівському лісовому господарству”, взялась перевіряти одне із кращих комунальних лісогосподарських підприємств у Львівській області.

 

Прес – служба ЛГП «Галсільліс» просить Прокуратуру, МВС України, органи місцевої влади та ЗМІ вважати дану інформацію, як звернення до них. Адже, по незрозумілих причинах, бачимо, що лісогосподарська діяльність Романа Дудича, чомусь прихована. Копію документу, що підтверджуює саме таку лісогосподарську діяльність Романа Дудича, розміщуємо на офіційному сайті ЛГП «Галсільліс» - http://www.galsillis.com/.

Працівники Обласного комунальго лісогосподарського підприємства «Галсільліс» надіються на об’єктивні висновки членів депутатської комісії, експертні оцінки, фахові поради, які могли б використати для удосконалення роботи підприємства.