7 грудня представники Комітету національного порятунку Львівщини у центрі Львова виявили листівки, які компрометують кандидата в Президенти України Віктора Ющенка.
Про це повідомив інформаційний центр Комітету національного порятунку Львівщини.
Серед них: листівки із зображенням Віктора Ющенка та президента США Джорджа Буша та підписом „А ти готовий працювати на США― Батьківщину дружини”, „ТАК Ющенко наш резидент” та ін.
„Не важко здогадатися, що замовником такого банального чорного піару може бути один із бастіонів противної сторони, яка в дні загальноукраїнського страйку не стали на бік Львівської громади, і до речі володіє власною друкарнею”, ― стверджується в повідомленні КНП.
Інформцентр КНП Львівщини вважає, що ефективність даних агіток дорівнює нулю і припускає, що зловмисники, таким чином, намагаються імітувати використання коштів, що не були реалізовані під час другого туру виборів. „Цей крок ще раз доводить те, що люди які його здійснили і далі роблять ставку на поширення брехні, не вміють мислити з державницької позиції і не здатні іти на жодні компроміси, окрім як на компроміси із власною совістю”, ― наголошується в повідомленні КНП.
26 грудня відбудеться повторне голосування другого туру виборів Президента України.