Суддя Кіровського районного суду Донецька Іван Подолянчук госпіталізований після нападу на нього в Донецьку. Про це повідомив голова Кіровського райсуду Донецька Анатолій Левада, передають «Українські новини».

За його словами, вранці, 16 травня, автомобіль ВАЗ-2101 підрізав, а потім врізався в автомобіль, в якому їхав Подолянчук.

Двоє невідомих вибігли з автомобіля ВАЗ-2101 і викрали з машини судді сумку з особистими речами. Левада відзначив, що документів, які стосуються справ, що розглядаються суддею, в цій сумці не було.

Після цього невідомі сіли в автомобіль ВАЗ-2101 і зникли.

Наразі Подолянчук з травмами середньої тяжкості госпіталізований в Донецьку лікарню №24.

Міліція виїхала на місце події, ведеться розслідування.В той самий час «Остров» повідомляє, що саме суддя Іван Подолянчук ухвалив рішення про припинення указів Президента про звільнення суддів КС Сюзанни Станік і Валерія Пшеничного.

Як повідомлялося, 15 травня Секретаріат Президента звернувся до Кіровського районного суду Донецька з клопотанням про передачу розгляду законності звільнення Президентом Віктором Ющенком суддів Конституційного Суду Сюзанни Станік і Валерія Пшеничного на розгляд в Печерський райсуд Києва.

10 травня Кіровський районний суд Донецька припинив дії указів Ющенка про звільнення Станік і Пшеничного.

Раніше до суду з позовом про незаконність звільнення Станік і Пшеничного звернувся депутат Верховної Ради Олександр Зац (ПР).

10 травня Ющенко звільнив за порушення присяги суддю КС Іващенка, 1 травня - Станік, 30 квітня - Пшеничного.

proUA