Наслідуючи сучасним дурнуватим трендам львівського політичного піару, від імені Вголосу висловлюємо Вам повагу та інформуємо, що новий містечковий політичний сезон 2008-2009 розпочато. За прогнозами провідних аналітиків, він обіцяє нам багато політичних скандалів, анекдотів, чуток та пліток за участю вже добре відомих персонажів.

Ми ж не змогли для початку пройти повз інформації Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо результатів позапланованої травневої перевірки КП "ТК "Львів-ТБ", яке очолює сумно відомий в політичних колах депутат-ЄЦ Михайло Хвойницький.

Як з’ясували контролюючи слуги держави, КП "ТК "Львів-ТБ" вже чотири роки, тобто з моменту свого заснування, діє по-партизанські, не маючи до цього часу програмної концепції мовлення та позивних. Більше того, "Львів-ТБ" абсолютно безконтрольно у питанні формування політики мовлення, вже не говорячи про роботу з рекламою. Адже, як з’ясувала перевірка, у складі управління КП "ТК "Львів-ТБ" немає спеціального наглядового органу.

Нацрада дала керівництву "Львів-ТБ" на виправлення всіх порушень ліцензійної діяльності та законодавства місяць часу. В інакшому випадку у "Львів-ТБ" відберуть ліцензію на телемовлення. Але, як стверджують наші джерела, якихось помітних змін на краще за цей час не відбулося. Та й на засіданнях облради питання щодо змін у статуті "Львів-ТБ" не піднімалося.

І нас, відверто кажучи, це не дивує. Хіба пан Хвойницький мав час на це? Ні, він активно займався новим телевізійним, куди більш масштабнішим проектом "Захід-ТБ", змінював свою партійну приналежність, розбудовував ЄЦ та "Нову Галичину". Отож часу на основну роботу практично не лишилося.

Дивує нас інше. Як керівництво та профільна комісія облради на чолі з пані Христинич допустили до того, що їхнє комунальне підприємство чотири роки працює з порушенням закону? І як вони після того можуть Хвойницькому довірити інший проект, який також буде реалізовуватися коштом облради.