Під прикриттям боротьби із коронавірусом Львівський міський голова Андрій Садовий протягує низку сумнівних бюджетних рішень, а також намагається розпродати майно Львова.

На це під час сесії Львівської міської ради у четвер, 28 травня, звернули увагу депутати ЛМР.

Голова фракції "Європейської солідарності" Петро Адамик зауважив, що в час пандемії мерія витрачає кошти на купівлю незрозумілого обладнання й при цьому не забезпечує медичні заклади тим, що необхідне для боротьби з коронавірусом.

"Галино Миколаївно, я розумію підводні течії у ваші роботі, але я би вас просив, як керівника штабу боротьби з коронавірусом, зініціювати бюджетні запити по тих речах, які реально нам потрібні. Бо у нас паралельно з боротьбою з коронавірусом йде розвиток трансплантології...Давайте з'ясуємо, що реально нам потрібно. Щоби не були містом з одним із найгріших показників в Україні (з різних причин), а щоб ми реально були прогресивні, щоб ми купували ті речі, які нам дійсно потрібні. Візьміть на себе відповідальність і попросіть у депутатського корпусу грошей на те, що нам дійсно потрібно, а не на ці афери, що нині заховані під прикриттям коронавірусу в порядку денному", - зазначив Адамик.

"Галино Миколаївно, про які підводні течії говорять колеги?" - спробував виправдатися Садовий.

У відповідь депутати нагадали, що до порядку денного сесії міської ради сам Андрій Садовий вніс низку ухвал про розпродаж комунального майна, назвавши їх "заходами боротьби з коронавірусом".

Після цього Садовий втішився, що депутати не беруть участі у роботі штабу боротьби з коронавірусом, адже там вони б йому "все завалили".

Згодом перепалку прокоментував і голова фракції ВО "Свобода" Маркіян Лопачак.

"Я вже чув такі виступи, коли була Грибовицька трагедія. Коли в бюджет закидували отакі схожі маніпуляції, а невдовзі ми дізнавалися про мільйонні хабарі, які чиновники ЛМР умудрялися брати в такий важкий момент, прикриваючись "рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища". Тому коли сьогодні говориться про бюджет, я бачу очі людини, які бачив чотири роки тому. Очі хитрого лиса, який бігає по чужому подвір'ю і хоче щось вкрасти. Тільки сьогодні він боїться, бо можуть дати по зубах", - зазначив Маркіян Лопачак.

Як уже повідомлялося, під час пленарного засідання у четвер, 28 травня, п’ятеро депутатів заявили, що покинули фракцію “Самопомочі”, звинувативши свого лідера Андрія Садового в піарі й ігноруванні інтересів громади. Мер у відповідь заістерив і заявив, що на прийдешніх місцевих виборах знову буде балотуватися.

Пряму трансляцію засідання ЛМР проводить телеканал НТА: