У мережі з'явилась третя частина розмови нібито прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової і двох заступників голови Нацбанку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба.

Під час розмови обговорювали ревальвацію гривні до 20 гривень за долар і економічну стратегію розвитку України, де прозвучала пропозиція "а давайте будемо щось виробляти!"

"Давайте тоді шукати. Чи не шукати, а завдання ставити ... Умовно там. Якщо наша задача, крім того, щоб сільське господарство щось виробляло, нам завжди треба залучати тих, хто буде будувати щось. Ну коротше зрозуміло. Насправді ми коли були останній раз, всі ці фактори назвали. І газ -  населенню добре, і зарплати. Зараз треба систематизувати", – повідомляла нібито Рожкова.

Також нібито голос Гончарука повідомив, що потрібно представити Зеленському реалістичний прогноз в країні на наступні три роки.

"Дивіться. Скажу з людської мови ... Йому (Зеленському – ред.) треба сказати: дивись, Вова, то, що зараз курс менше, значить, що олів'є в наступному році на наступному новорічному столі", – говорив нібито прем'єр.

Нагадаємо, у мережі поширили скандальний запис розмови між прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та заступницею голови НБУ Катериною Рожковою.

Пізніше опублікували другу частину розмови між прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, заступницею голови НБУ Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Маркаровою.