"Ознайомлення депутатів з обставинами справи про перепровадження колишнього голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака в слідчий ізолятор, свідчить про перевищення представниками правоохоронних органів своїх повноважень, порушенні депутатської недоторканності", - зазначається у заяві Комуністичної партії України щодо подій, повязаних із затримкою екс-голови Закарпатської ОДА.
У зв'язку з цим, фракція КПУ вважає за необхідне підтримати вимоги ряду депутатських фракцій про проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради України по цьому питанню.

"Ми виступаємо за відкрите й об'єктивне інформування громадськості про стан справ у країні. У свій час, а саме - у 2004 році, депутати-комуністи проголосували за розгляд на засіданні Верховної Ради питання про незаконні дії правоохоронних органів у період виборів міського голови Мукачеве", - сказано в заяві партії.
Тоді фракція заявила, що "мукачевські події - це погоджена провокація, репетиція силового протистояння фінансово-промислових і політичних груп у боротьбі за владу і власність".

Представники КПУ переконані, що "публічний розгляд на засіданні Верховної Ради дій правоохоронних органів стосовно народних депутатів дозволить людям зайвий раз переконатись, що в дотриманні прав і волі громадян, у відношенні до демократії і народовладдя - різниці між колишніми і нинішніми хазяїнами Печерських пагорбів немає". "Теперішній режим Ющенко - це плоть від плоті режиму Кучми. По суті, це той самий режим", - заявляють члени Компартії.

ЛIГАБiзнесIнформ