Усе відбулося приблизно так, як у домашньому матчі «Карпат» проти «Динамо» у минулому чемпіонаті. Тоді на «Арені Львів» (12 грудня 2011-ого року) «динамівці» перемогли саме завдяки голу Ідеє. Що цікаво, також з рахунком 1:0 і також нападник киян забив головою у другому таймі.

Аби переглянути матч «Карпати» - «Динамо» нового зразка, на сонячну «Україну» завітало чимало вболівальників. Погода і статус суперника дозволила львів’янам на 2/3 заповнити стадіон. Матч хоч і не був багатим на гольові моменти, однак, мабуть, подарував глядачам якусь частину емоцій, за якими вони і прийшли на футбол.

Уже в самісінькому дебюті матчу Марселіньо міг потішити багатотисячну публіку на стадіоні. Утім, бразильський новачок «Карпат», вийшовши на сам на сам з Ковалем, пробив у воротаря. Момент, що стався на другій хвилині біля воріт «Динамо», був одним з найгостріших у першому таймі. Команди у першій половині першої 45-хвилинки «засушили» гру, забувши, що у суперника є ворота. Окрасою матчу в доволі нудний період було перегукування фанів «Карпат» та «Динамо». Як і одні, так інші регулярно отримувували оплески на свою адресу. Боротьба за м’яч у центрі поля, брак при передачах, марне намагання однієї команди зламати позиційну оборону іншої присипляло глядачів до 35-ій хвилині. Саме тоді у «динамівців» виник перший по-справжньому гольовий момент. Гармаш пробивав по воротах з гострого кута, проте Богатінов виручив «Карпати». До завершення тайму той-таки Гармаш, а також Мехмеді турбували ворота Богатінова дальніми ударами, однак македонський воротар «Карпат» не помилявся.

У першій 45-хвилинці «Карпати» створили ще один супермомент біля воріт Коваля. Марселіньо з флангу віддав зрячу передачу на Гладкого, який у падінні головою пробив в лічених сантиметрах від штанги – в розчаруванні зітхнула уся «Україна»…
Початок другої частини гри став дзеркальним відображенням першої. Гусєва вивели на побачення з Богатіновим, однак гравець національної збірної України пробив так само як і Марселіньо у дебюті матчу – у воротаря.

«Карпати» у другому таймі не забули, що вони грають вдома, а відповідно вболівальники від них вимагають певного результату. В атаці у «Карпат» мало що вдавалося, але коли вдавалося, то було небезпечно. Хтозна, можливо, і до сих пір згадує свій момент Гладкий. Олександ був на вбивчій позиції, однак затягнув з ударом і момент було втрачено. Коли треба було бити вже і одразу, нападник «Карпат» прийняв хибне рішення.

Якщо підопічні Ніколая Костова не забували, що грають вдома, то команда Олега Блохіна не забула кому важливіша перемога у цьому матчі. Після перерви «динамівці» поступово перехопили ініціативу. Роботи у захисників львів’ян побільшало. Майже у середині першого тайму розіграш кутового завершився голом. Велозу подав на Ідеє, а Браун в падінні головою переправив м’яч у ворота. Забивши у ворота «Карпат», форвард «Динамо» перервав свою безгольову серію, яка тривала ще з листопада минулого року.

Ідеє майже одразу отримав чудову нагоду оформити дубль. Мехмеді вивів нападника сам на сам з Богатіновим, однак забити вдруге «динамівцю» не судилося – Мартін з ударом впорався.

Цей епізод у матчі, мабуть, був останнім з приємних для «Динамо». «Карпати» при кожній нагоді йшли вперед і намагалися проявити справжній характер. За п’ятнадцять хвилин до фінального свистка «зелено-білі» отримали чисельну більшість. За другу жовту картку поле покинув центральний захисник Тарас Михалик.

Маючи на одного гравця більше, господарі будь-що намагалися змінити рахунок на табло. Утім, не все було так просто. Свої атати «Карпати» здебільшого розвивали через лівий фланг. Дивідендів з цього було мало. Штіліч та Жовтюк, хоч і підсилили гру «Карпат» у другому таймі, проте бракуло чогось особливого.

Наприкінці гри «зелено-білі» намагалися пробити Коваля ударами здалеку. Постріли Штіліча, Жовтюка та Балажіца заставили хапатися за голови футболістів та вболівальників. Утім, не більше. «Динамо» у непростій для себе грі втримало для себе позитивний результат, а відповідно везе зі Львова дуже важливі три очки.

«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 0:1 (0:0)
«Карпати»: Богатінов, Озарків, Балажіц, Пластун, Ксьонз (Жовтюк, 74), Голодюк, Даушвілі, Худоб’як, Зеньов (Кополовець, 18), Марселіньо, Гладкий (Штіліч, 62).

«Динамо»: Коваль, Даніло Сілва, Селін, Віда, Мігель, Мехмеді (Сидорчук, 80), Михалик, Гармаш, Гусєв, Безус (Алієв, 66), Ідейе (Цуріков, 90+2).

Гол: Ідейе, 64.

Попередження: Балажіц, 87 – Михалик, 15, Мігель, 34, Віда, 42.

Вилучення: Михалик, 76 (друге попередження).
Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатьска обл.).

Асистенти арбітра: Семен Шлончак (Черкаси), Ігор Бицкало (Одеса).
Додаткові асистенти: Олександр Іванов (Макіївка, Донецька обл.), Олександр Білокур (Курахово, Донецька обл.).

Четвертий арбітр – Євген Данильченко (Луганськ).