Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков відреагував на дії WADA щодо РФ та емоційно розніс Росію за порушення всіх можливих норм чесної гри.

Про це він повідомив у ефірі свого Youtube-каналу.

“У рамках очищення Росії було запропоновано передати WADA комп’ютерну базу з тих допінг-проб, які забиралися на території РФ. Росія зробила це, але в базі були виявлені сліди комп’ютерного втручання. Ідіоти, д.біли, бл.ть! Це єдине, що можна сказати щодо цього. Тому що як, маючи таких потужних хакерів, які, як відомо, впливають на результати виборів у інших країнах, зокрема в США, не приховати втручання в допінгову базу! Це має дивний вигляд, суперечливий, парадоксально. А втім, Росія спіймалася й заслужено отримала ось це ось”, – зазначив журналіст.

Також преставник ЗМІ висловив свою точку зору щодо того, на скільки ця ситуація вплине на футбол.

“Оскільки УЄФА не підписував кодекс WADA, на участь Росії на Євро (і як команди, і як приймальної сторони) це ніяк не вплине. Також не вплине це на прийняття Санкт-Петербургом фіналу Ліги чемпіонів-2021. ФІФА та чемпіонат світу – це інша історія, оскільки ФІФА кодекс WADA підписала й визнала. Здавалося б, бери і відсторонюй Росію від ЧС-2022. Але, одна справа – теорія, інша – практика, яка може суперечити ролі Росії в світовому футболі. Росія – не пересічний член ФІФА, хоча б тому, що успішно прийняла і організувала ЧС-2018. Що робитиме Джанні Інфантіно з підлеглими – незрозуміло. Почекаємо”, – додав Франков.

Нагадаємо, що американська журналістка агентства Washington Post Саллі Дженкінс написала розгромну статтю, в якій розкритикувала м’якість дій WADA щодо РФ та назвала російські гімн і прапор мелодією та ганчіркою.