Вчора, 14 травня, американська депутатка- демократка Ненсі Пелосі зазначила, що варто ігнорувати заяви президента США Дональда Трампа щодо коронавірусу.

Про це інформує The Hill.

Пелосі звинуватила Трампа, що спочатку він підірвав здатність країни боротися з пандемією, шляхом ліквідації певних служб охорони здоров'я, а потім обманював громадськість щодо успіхів адміністрації у боротьбі з коронавірусом.

Вона вважає, що результатом цих дій стали "непотрібні смерті та економічна катастрофа".

Пелосі додала, що вони переживуть цей момент, проте успіх вимагає дотримання одного фундаментального принципу, за яким послідують всі інші: ми потребуємо правди.

Жінка зазначила, що на даний момент правда полягає в тому, що американці повинні ігнорувати брехню Трампа та прислухатися до науковців та визнаних професіоналів задля того, аби захистити себе та тих кого вони люблять.

Варто зауважити, що цю заяву вона зробила після публікацій низки статей, де йдеться про те, що Трамп ігнорував перші застереження радників Білого дому у сфері охорони здоров'я, що коронавірус становить серйозну загрозу системі охорони здоров'я та економіці США й вимагали негайної та агресивної відповіді від президента.

Проте зазначається, що Трамп чекав тижні, перш ніж запровадив суворі рекомендації щодо дотримання соціальної дистанції, таким чином створивши умови для поширення вірусу.

Як писав "Вголос", “Був зі мною з самого початку”: близький друг Трампа помер від коронавірусу.