Головною метою журналістського розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» була дискредитація чинного президента України Петра Порошенка під час передвиборчої кампанії.

Про це син колишнього заступника секретаря РНБО  України Олега Гладковського заявив у відеозверненні на своєму офіційному каналі у Youtube, який він назвав “Ваші гроші”.

«Мета номер один — дискредитувати діючого президента Петра Порошенка під час виборчої кампанії. І це головна причина появи розслідування програми «Наші гроші». Для цього обирають людину пов’язану міцними робочими стосунками з головою держави. І накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: «команда погана, то ж і президент поганий», — заявив Ігор Гладковський та зазначив, що такою мішенню для фейків було обрано його батька Олега Гладковського, якого з Порошенком пов’язують бізнесові та дружні стосунки.

У своєму зверненні Гладковський-молодший також пообіцяв, що дуже скоро всі дізнаються, «хто насправді зліпив цей фейк, та злив його журналістам».

«Я точно знаю, що автори цього фейку проти мене не займалися ніяким розслідуванням 3 роки, як заявляють у програмі. Всі оприлюднені в ефірі документи журналістам передали пакетом — для «зливу» напередодні виборів. Ви маєте право будете знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці», — написав в описі до відео Гладковський.

В описі до відео Гладковський повідомив, що є звичайним українським підприємцем і займається бізнесом, пов’язаним з дистрибуцією автомобілів Hyundai в Україну та мікрокредитування. Він переконагий, що телеглядачі повірили у фейкову брехню, оскільки ніколи його раніше не бачили та не чули про нього до сих пір.

Зазначимо, що 25 лютого в ефірі програми «Наші гроші з Денисом Бмгусом» вийшло журналістське розслідування про корупцію в державному концерні «Укроборонпром», де фігурують Олег Гладковський та його син Ігор.

Як писав “Вголос” армія, друзі, бабки”: журналісти встановили, що Гладковський-старший причетний до розкрадання ЗСУ.