27 жовтня об 11.30 у Прес-клубі відбулася прес-конференція-дебати між головою ЛОПО ВО «Батьківщина» Романом Іликом та головою ЛОО Партії регіонів Петром Писарчуком на тему: "Як виконати вимогу Президента – провести чесні і демократичні вибори на Львівщині 31 жовтня?"

Дебати були не зовсім дебатами, адже пройшли в форматі двох серій, перша з яких перетворилася на суцільні звинувачення Партії регіонів та Петра Писарчука з боку Романа Ілика. Пан Писарчук не зміг з поважних причин прийти в прес-клуб в проанонсований час, про що попередньо попередив, а пан Ілик не погодився перенести дебати на півгодини пізніше, тож мав можливість спокійно закидати Петру Писарчуку звинувачення «у всіх гріхах» як Партії регіонів, так і державної влади загалом.
«Розумію Петра Писарчука, чому він не прийшов сьогодні на дебати, вони йому просто сьогодні невигідні. Бо більшість львів’ян його сприймають, як керівника і очільника Партії регіонів, а саме до цієї партії на Львівщині у нас сьогодні є надзвичайно багато запитань, - заявив голова ЛОПО ВО «Батьківщина» Роман Ілик у вступному слові. Продовжуючи тему пан Ілик назвав свою політичну силу на Львівщині «потужним кораблем», а Партію регіонів «маленькою такою надувною резиновою лодкою».

Коментуючи подібні заяви, голова Львівської міської організації Партії регіонів Ігор Гладиш, в першу чергу, наголосив на тому, що Петро Писарчук прийшов на ці дебати, і пан Ілик, заявляючи протилежне, вже, м’яко кажучи, лукавить.

«Коли Роман Ілик називає свою партійну організацію «потужним кораблем», в мене одразу виникають асоціації з «Титаніком». Теж виглядав дуже потужним. Але погано плавав. Про яку потужність можна заявляти, коли всередині партії таке серйозне протистояння? Мені сьогодні особисто шкода не цього «корабля», а його пасажирів – тих виборців, які повірили капітану,» – говорить Ігор Гладиш.

Як повідомляє censor.net. ua, за словами соціолога Олега Федько, Партія регіонів останнім часом демонструє на Львівщині впевнене зростання популярності. «Не дивлячись на традиційне неприйняття влади львів’янами, провладній партії останнім часом вдається здобувати популярність серед населення. Цей, на перший погляд, дивний факт – результат правильної передвиборчої рецептури Партії регіонів», - стверджує соціолог. На його думку, одним з секретів успіху Партії регіонів на Львівщині на цьогорічних виборах є вдало підібрані списки кандидатів.