Свого часу разом із львівськими «Карпатами» далекого 1969-го Ви здобували Кубок СРСР. А кого вважає фаворитом у  протистоянні між «Шахтарем» та «Чорноморцем»?
Звичайно, що фаворитом у цьому Кубковому матчі є донецький «Шахтар», який зараз є на п’ять голів вищим від інших команд. Це донецька команда довела у чемпіонаті України та й у Кубку України. Вважаю, що «Шахтар» буде переможцем. Тому за усіма канонами він є сильнішим від одеського «Чорноморця».

Як оціните шанси «моряків» у фіналі?
«Чорноморець» може хіба що випадково перемогти. Шанси у нього дуже малі. Щоправда, це фінал, гра складається з одного матчу і враховуючи кубковий характер відбутися може будь-що. Пригадую, що далекого 1969-го «Карпати» теж не були фаворитами на фінальний матч із ростовським СКА. А ми тоді взяли і обіграли ростовську команду. Тому у матчі «Шахтар»-«Чорноморець» все залежатиме від того, як одеська команда побудує гру. Багато залежатиме від тренера, яку тактику на фінал обере головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук. Якщо вони оберуть тактику від оборони, не дадуть «Шахтарю» розвернутися, перекриють усі вільні зони, у такому випадку про сприятливий результат для одеситів можна вести мову. В іншому випадку шансів у «Чорноморця» дуже мало. Особливо враховуючи невдалу серію ігор, яка є в одеської команди в останніх матчах чемпіонату України.

У цьогорічному чемпіонаті України «Чорноморець» двічі розгромно поступався «гірникам». Спочатку вдома з рахунком 1:5, згодом в гостях у Донецьку був битий 3:0. Враховуючи це, можливо, команда Романа Григорчука прагнутиме реваншуватися за дві дошкульні поразки від «Шахтаря» крізь призму Кубка України. Зокрема, фінального матчу?
Справа не в цьому. І, зовсім, не має великого значення, як ці команди зіграли між собою у матчах чемпіонату України. Все-таки Кубок – зовсім інший турнір. Та й клас у гравців «Шахтаря» є вищим. У донецькій команді підібрані кадрово більш сильніші гравці, ніж в одеситів. Щоправда, кубкові ігри тим і цікаві, що в них багато залежить від самовіддачі, бажання. Адже все-таки це фінал і, мабуть, деякою мірою можна нівелювати клас за рахунок бійцівських якостей. Звичайно, що за класом «Шахтар» повинен перемагати «Чорноморець».

Джерело: Галичина Спортивна