Член національної ради партії „Вперед, Україно!” Ігор Мамчур розповів „Вголосу” чому він і Михайло Басараб відмовилися від місць у списку блоку „Народна Самооборона”, а також розповів про те, чому екс-пористів не взяли до списку цього блоку.

Пане Ігоре, Ви і Басараб відмовилися від місця в списку блоку „Народна самооборона”. Чому?

Деякі кандидати, які прикриваються прізвищем Луценка, не є адекватні ні львівській ситуації, ні загальній концепції виборчого блоку. Адже блок йде на вибори під гаслом „Правда переможе!” . А ці люди не є правдиві. Про це я говорив на партійному з’їзді і на цьому з’їзді і закликав цих людей вийти зі списку. По-друге, я починав свою політичну діяльність у 1988 році власне у протистоянні з людьми, які захищали радянський устрій, які гірше за комуністів. У нас, у списку, такі люди є. Я закликав їх вийти.

Ви можете назвати їх прізвища?

Їх прізвища звучали на з’їзді. Це Лукіна і Козлов.

А з тих, хто гірше за комуністів, кого Ви маєте на увазі?

Козлов – вихованець вищої партійної школи ЦК КПРС.

Чому екс-пористів виключили зі списку? І чи лишився у списку Золотарьов?

Золотарьов лишився в списку, 27 місце в нього. Коли Годунок піднімав питання про цих пористів, то він власне сказав, що Золотарьов може бути. Наскільки я орієнтуюся в ситуації, ці пористи помагали Луценкові в акціях „Народної самооборони” і коли Загайний виступав на з’їзді, він сказав, що вони в „Порі” були за те, щоб приєднатися до „Народної самооборони” на відміну від Каськіва.

Але, як пояснив Годунок, то ці люди в свій час голосували за те, щоб його, коли він став головою Антикриміналього вибору, виключили з „Пори”. І ці прізвища були поставлені на поіменне голосування.

З львів’ян хто попав у список і які в них місця?

З тих. що ще не називалися в пресі, Орест Друль (35), Валерій Козлов (58), Платинський (87), Васюта, заступник голови ЛОО „Вперед, Україно” (110), Куртяк, голова міської організації „Вперед Україно” (128), Юлія Лукіна (134), Карпінський Роман, прес-секретар Лукіної, працює в Гал-інфо і дає там не зовсім достовірну інформацію (158). Здається все.