Сьогодні продовжують активно проявлятися катастрофічні екологічні наслідки будівництва Російською Федерацією дамби в районі острова Коса Тузла. Про це заявив народний депутат, Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України із забезпечення парламентського контролю за режимом державного кордону України в районі острова Коса Тузла Ігор Осташ.
Народний депутат нагадав, що в результаті будівництва дамби відбулися зміни швидкості та напряму течії в Керченській протоці, що спричинило значне розмиття українського острова Коса Тузла. "Сьогодні ж аналогічне явище починає проявлятися на інших ділянках суші у Керченській протоці", - сказав він. Як повідомив Ігор Осташ, новим негативним наслідком спорудження російської дамби стало масштабне розмиття української Аршинцевської коси.
"Сьогодні ситуація складається так, що виникає необхідність негайного відселення мешканців житлових будинків, розташованих на цій території", - наголосив він.
Ігор Осташ переконаний, що таке становище "вимагає негайної реакції Кабінету Міністрів України та актуалізації питання про компенсацію з боку Російської Федерації негативних екологічних наслідків здійсненого нею будівництва дамби у Керченській протоці".

Прес-служба фракції "Наша Україна"