Як констатували організатори заходу - Олег Рибачук (Голова «Центр.ua», головний ідеолог руху ЧЕСНО), Андрій Зінченко (регіональний координатор руху ЧЕСНО) та Петро Верзун (голова координаційної ради Волинської регіональної платформи руху ЧЕСНО), серед волинських депутатів, які зараз перебувають у Верховній Раді, депутат-«тушка» Ігор Палиця виявився найменш чесним.

«Ми проаналізували відповідність Ігоря Палиці шести критеріям руху «ЧЕСНО» і виявили, що він відповідає лише одному з них», - сказав Петро Верзун.

Ігор Палиця не був помічений експертами руху «ЧЕСНО» у порушенні прав і свобод людини. Однак, по іншим п’яти критеріям нардеп-«благодійник» проштрафився.

Зокрема, Ігор Палиця порушив наступні вимоги: незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя, особисте голосування в парламенті, участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів.

Наприклад, у 2011 році Ігор Палиця був присутній лише на 23% пленарних засідань. А тільки у другій половині 2011 року витратив на свою передвиборчу кампанію близько 1,5 млн. доларів. Також Ігор Палиця не прозвітував про свої доходи і видатки на прохання руху «ЧЕСНО».