– На початку сезону у мене не було гольових моментів, тоді як в часи виступів в «Оболоні» вони виникали постійно. От зараз, в останніх матчах, нагоди відзначитися голом почали з’являтися, але не було вже везіння. На щастя, цього разу все пройшло за нашим сценарієм. Був і добрий початок, і супергол Олега Голодюка.  

– Ігоре, ти міг і дубль записати у свій актив...  
– Так, але може потім би не забив. Все, що не робиться – до кращого. Хоча для мене, як для захисника, важливіше не те, що забив, а те, що ми не пропустили. Знаєте, я стараюся не слухати всього, але коли вже батьки дзвонять і коментатори постійно наголошують на тому, що в "Карпат" слабий захист, то стає неприємно. Тому сьогодні приємно і те, що виграли, і те, що не пропустили. Ця перемога покращила нам настрій і в майбутнє ми дивимося з оптимізмом. 

– Все ж "Зоря" таки могла забити. У першому таймі був суперсейв від Мартіна. Серце "йокнуло" у тому моменті?
– Завжди так буває... Зрозумійте, що в сучасному футболі без моментів з боку обох команд ігор практично не буває. Та й «Зоря» дуже непогана команда, з хорошими гравцями. У тому моменті нам пощастило, але все ж у «Карпат» нагод було більше. Тому радісно, що виграли. Добре, що я забив перший гол, сподіваюся, що не останній. Нам залишилося зіграти 4 матчі, треба вірити у свої сили. Постараємося не змазати фініш чемпіонату. 

– Матч проти "Говерли" буде вирішальним?
– Для суперника – так.

Джерело: ФК "Карпати"