Новачок команди не тільки виборов місце в основному складі, а й став одним з лідерів команди. Незважаючи на своє амплуа, захисник частенько підключається до атак своєї команди і приносить їй користь у вигляді забитих голів. За кілька матчів у «малино-зеленій» формі Ігор Прокурор уже не відчуває себе «не місцевим» й, мабуть, з кожним днем все більше забуває, що він з Дніпропетровська. Новачок «Скали» на західній Україні почуває себе комфортно і каже, що тут створені усі умови, аби кожен футболіст розвивався у професійному плані. Про це та інше Ігор Прокурор розповів в інтерв’ю Вголосу.

Ігоре, як тебе доля закинула у стрийську команду?
Варіант грати за «Скалу» появився після того як команду очолив Володимир Книш. До цього ми разом працювали у Молдові в «Академії». Через фінансові проблеми у нашій команді майже усе розвалилося і на цьому усі поставили крапку. До «Скали» я знав, що є така команда, однак не більше того. Пригадую, коли був гравцем «Нафтовика», грав проти «Скали» в одному з товариських матчів. Було це ще три роки тому.

Чи були інші пропозиції працевлаштування, окрім «Скали»?
Були. Мова йде про нашу першу лігу. Чому вибрав «Скалу»? Усе просто. Я вирішив піти до свого тренера.

А як же кар’єрний ріст?
Вважаю, у «Скалі» можна вирости професійно.

Ти майже безболісно влився в колектив «Скали» і став одним з лідерів команди. Чи стало це для тебе приємною несподіванкою?
Якщо вважаєте, що я став лідером, це дуже добре і приємно (сміється). Зізнаюся, сюди я за цим і прийшов. Здивування немає жодного.

Чому, на твою думку, «Скала» провалила виступи у першому колі?
Мені важко сказати, оскільки перших матчів я не бачив взагалі. Як на мене, команді банально бракувало досвіду. Окрім того, відчувалося, що не завадило в команді кілька досвідчених гравців.

Чи зміняться результати «Скали» у другому колі чемпіонату?
Однозначно. Взимку в команді буде селекція. Впевнений в тому, що керівництво команди та тренер знайдуть ким підсилити склад. Звідси роблю висновок, що команда заграє краще.

Як тобі рівень української другої ліги?
Слабкий. На мою думку, усі команди одинакові, а перемагає той, хто на даний момент є краще готовим до матчу. Тут потрібно дуже багато працювати, аби тебе помітили і забрали у професійнішу команду, аніж ти граєш на даний момент.

Чи часто з тебе жартують у «Скалі», мовляв, ти рижий, а значить фартовий?
Буває. Кажуть, що фартовий. Особливо тоді, коли з футболістами граємо в карти.

І на останок, як тобі місто Моршин, у якому здебільшого перебуває команда?
Моршин – маленьке місто, у якому дійсно чисте повітря. Це місто, де можна і потрібно думати лише про футбол.