Народний депутат України Ігор Шурма не задоволений відповіддю Юлії Тимошенко на його запитання під час засідання сесії ВРУ.
Під час засідання сесії ВРУ Ігор Шурма поцікавився ставленням Юлії Тимошенко до впровадження страхової медицини в Україні, а також до пропозиції, щоб всі нардепи, які сьогодні стануть членами Кабміну чи губернаторами, склали в сесійному залі ВРУ з себе депутатські повноваження.
„Я не задоволений відповідями. Про питання страхової медицини можна говорити у тому випадку, коли буде прийнято закон про загальнообов’язкове державне спеціальне медичне страхування. Я переконаний, що без цього закону говорити про системні зміни в охороні здоров`я є марна справа. Стосовно складання повноважень: вона (Юлія Тимошенко) показала приклад, але як її прикладу будуть слідувати члени Уряду, губернатори, це буде відповідь на те, наскільки в її команді є однодумці. Я переконаний, що списочники складуть свої повноваження, а з мажоритарниками будуть проблеми. Якщо би цього не було, я думаю, вони сьогодні всі заявили би, що складають свої повноваження”, — сказав Ігор Шурма.
Сьогодні під час засідання сесії ВРУ Юлію Тимошенко було призначено на посаду прем’єр-міністра. „За” проголосували 373 народні депутати. Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про призначення.