СДПУ(о) поки не веде перемовин з Партією регіонів щодо можливого створіння опозиційної коаліції. Про це заявив народний депутат, член політради СДПУ(о) Ігор Шурма.
«У Віктора Медведчука і Віктора Януковича налагоджений постійний контакт, але із цього приводу сьогодні консультації, наскільки мені відомо, не проходять. Постійні дискусії ведуться між депутатами наших фракцій, але офіційна позиція ще не вироблена», - повідомив Шурма.
Депутат також вважає, що і сам Віктор Медведчук, і СДПУ(о) стали заручниками посади голови АП, передає «Обком».
Не «можна допускати, щоб в політиці домінували емоції. Під час цієї кампанії їх, на жаль, і так було багато. Свою образу Віктор Федорович адресував переважно Леоніду Кучмі. Природно, що більшість сприймає президента і голову його адміністрації як одне ціле, а всі вчинки Віктора Володимировича розглядаються крізь призму головування спочатку в АП, а вже потім в партії. При цьому забувають, що до тих або інших дій його спонукав службовий обов’язок і накази керівництва. Свого часу есдеки не уповноважували його йти на цю посаду, він представляє там себе, а не партію в цілому, тому і сам він, і всі ми стали сьогодні заручниками його посади», - заявив Шурма.