Секретар ЛОО СДПУ(О), народний депутат України Ігор Шурма висловив подяку львівським уболівальникам за те, що вони не піддалися на різноманітні провокації представників виборчого штабу Віктора Ющенка на Львівщині напередодні футбольного матчу Україна – Грузія, ― повідомляє прес-служба ЛОО СДПУ(О).
„Львівські уболівальники поводилися на стадіоні „Україна” достойно. Саме за їх шаленої підтримки українська збірна змогла здобути важку перемогу. Важливо, що жодних провокацій, яких так „очікував” штаб „Нашої України” не було. У цьому я вбачаю мудрість львів’ян та гостей нашого міста”, ― зазначає Ігор Шурма.
„Феєричне свято футболу було організоване завдяки Федерації футболу України та її президенту Григорію Суркісу. І це була найкраща відповідь Петрові Олійнику та Михайлові Гориню, які усе робили для того, аби зірвати футбольний матч, перетворити його на політичну провокацію”, ― зазначає Ігор Шурма.
Напередодні матчу керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро олійник звернувся до обласної влади і правоохоронних органів із заявою наступного змісту: „За нашими даними на футбольному матчі „Україна – Грузія”, який відбудеться сьогодні 13.10.04 р. о 19.00 год. на стадіоні „Україна” білети роздані адміністративно між політичними партіями, які підтримують провладного кандидата на пост Президента Віктора Януковича. Представники цих партій будуть виставляти транспоранти та символіку на підтримку Віктора Януковича. Окремо роздані білети для делегації з Дніпропетровська, яка приїде під виглядом прихильників Віктора Ющенка і робитиме спроби створювати масові заворушення проти так званих прихильників Віктора Януковича, що може привести до непередбачуваних наслідків. Прошу перевірити вказану інформацію та вжити необхідних заходів.