Ви, напевно, знаєте всю внутрішню ситуацію і в «Карпатах». Що це за тотальний розпродаж гравців?

Петро Димінський хоче просто принизити футболістів. Правильно це чи неправильно, але такий у нього метод роботи. Я не вважаю, що це правильно. Мені здається, що провина футболістів, звичайно, є, але якщо ти виставляєш 19 футболістів на трансфер, ти по суті розписуєшся у своїй некомпетентності. А як же ви набирали цих 19 футболістів? Що ви робили 3 роки, поки збирали цю команду? Тоді потрібно виставляти на трансфер всіх, увесь клуб. Мені здається, що це просто популістська заява, і ніхто нікуди не піде. Юридичного значення це виставлення на трансфер не має ніякого. Все одно контракти є, гроші потрібно платити, потрібно забезпечувати гравців формою, можливостями для тренування. Це що сказали, що не сказали. Але розлетілася по всій Україні ця заява. Це приниження футболістів, і до добра це не доведе. Адже футболісти такі ж люди і якщо постійно говорити їм, що ви ніхто, то через якийсь час вони в це й повірять.

Але ж футболісти теж мовчали, ніхто не говорив про внутрішній конфлікт в клубі...

Тому що не було ніякого внутрішнього конфлікту. У «Карпат» ніколи немає ніякого внутрішнього конфлікту. Там є одна генеральна лінія. Є дві думки: моя і неправильна. А футболісти люди залежні. Вони підписали контракт і виконують його умови. Що вони могли розповідати? Те, що вони не грали, що до них багато питань? Звичайно, вони є. Але зараз керівництво клубу перевалило звістку тягар відповідальності на їхні плечі. А керівництво що, нічого не бачило? Футболісти тренера вибирали? Влаштували б демократичні вибори. Дайте їм кандидатуру, вони проголосують, тоді можна буде говорити, що вони також винні. Але керівництво вибрало тренера. Тренер поміняв абсолютно гру. Те, чому людей вчили певний період часу, він повністю поміняв. Приїхали нові футболісти, яким потрібно влитися в команду. Така ось ситуація була. І я вважаю, що керівництво клубу несе не меншу відповідальність за те, що сталося.

Це керівництво «Карпат» зможе підготувати команду до наступного сезону?

Звичайно. У «Карпат» немає фінансових проблем. Зарплату футболістам платять стабільно. Те, що їх оштрафували на одну зарплату, я вважаю абсолютно правильно. За спортивним принципом. За зниження спортивних результатів можна покарати команду. Але дати зрозуміти, що вони нібито ніхто, це некоректно. А так нічого не змінилося. Після відпустки футболісти також зберуться у Львові, будуть готуватися до сезону. Клуб, крім того, що має платити зарплату, зобов'язаний дати людям можливість тренуватися, заявляти його. Бо якщо футболіста не заявити, він через півроку може піти вільним агентом. Думаю, нічого не зміниться. Футболіста два з цієї команди можливо і підуть, а в іншому все залишиться, як раніше.

Джерело: sport.ua