Ігоре Іллічу, чи пройшла уже ейфорія від чемпіонства? 

Ейфорії як такої не було. Були приємні відчуття, адже 18 років ми не були чемпіонами України. До результату йдеш дуже довго, а радість проходить швидко.

Що відчували, коли гравці за традицією кинули Вас у воду в одязі?

Теплоту, адже у басейні було тепліше, аніж на вулиці (сміється).

Чи думаєте уже про наступний сезон?

Після двох товариських матчів з поляками дамо гравцям два тижні відпустки. Після цього приступимо до підготовки до матчів Кубка України, що пройде у Севастополі. Будемо мати на це два тижні. Здебільшого будемо займатися силовою підготовкою.

Як зміниться склад команди у наступному сезоні?

Про своє завершення кар’єри оголосив Дмитро Заводовський. Чи остаточне це рішення чи ні, побачимо з часом. Якщо так, то на його місце візьмемо когось з молодих гравців. Останнім часом Дмитро не потрапляв до основного складу команди і через це мені сказав, що може завершити свою кар’єру ватерполіста. Звісно, не останню роль відіграло і те, що у нас в команді немає належних зарплат для гравців. Утім, це ще не остаточно.

У воротаря Михайла Єзерського завершився контракт з нашою командою, а новий ми не підписували. Ми надіємося на воротарів з українським паспортом.

Яким складом їдете на товариські матчі з поляками?

Наші легіонери Дмитро Лавришинець та Мартін Мравік на ці матчі не їдуть. Дали також відпочити ветеранам Олексію Шведову та Віктору Момоту. Усі інші гравці їдуть до Дембіци.

Які завдання поставлені перед командою у матчах проти поляків?

Результат у цих матчах буде не найважливішим. Хочемо награти певні ігрові схеми. Прагну побачити у грі деяких молодих гравців на тих позиціях, на яких не було можливості бачити їх раніше. Поїдуть з нами деякі молоді гравці, які не грали за першу команду у цьому сезоні.

Якого рівня національна збірна Польщі?

Давно з ними не грали, тому конкретно відповісти важко. Якщо зважити на їхні результати, це рівень нашої команди без легіонерів. Зізнаюся, що мені самому буде цікаво подивитися на цю команду.

Хто був ініціатором цих товариських матчів?

У мене хороші відносини з головним тренером цієї команди Едвардом Куявою. Про це з ним ми говорили давно. Загалом, хочемо зробити турнір, участь у якому візьмуть Польща, Україна, Білорусь та Молдова. Можливо, підключимо Литву. Рівень наших команд є приблизно однаковим і спаринги для усіх будуть корисними. Утім, це тільки в планах.

Ігоре Іллічу, не за горами в Будапешті старт чемпіонату Європи серед ветеранів, участь у якому візьмуть дві команди зі Львова. За що можна поборотися львів’янам в Угорщині?

Знаю, що у деяких гравців команди +45 років і старших є проблеми з візами. Утім, якщо приїде з Франції Тарас Глушко та Вадим Кебало з Севастополя, і також додадуться наші гравці Юрій Сидорович, Вадим Скуратов, Олександр Булатов та інші буде дуже хороша команда. Не знаю рівень команд-суперниць, однак наша буде потужною однозначно.

У команди + 30 також збирається непоганий склад. Можливо, Олег Добуш приїде з Ізраїля, є варіанти, що і Олексій Шведов також зіграє за цю команду. Якщо відверто, то команди + 30 - це діючі гравці і мені важко сказати хто там буде виступати. Для мене категорія + 30 – це не ветерани, це розквіт водного поло. В багатьох командах грають ватерполісти, які скоро завершили свою кар’єру, однак прагнуть ще виступати. Туди вони їдуть не тільки пограти у водне поло, а ще й поспілкуватися з представниками інших країн. В Будапешті збирається дуже багато команд з усієї Європи. Там буде справжнє свято.

Фото Євгена Скиби, Євгена Кравса та Володимира Дубаса