"Приїхавши на тур до Дніпродзержинська, дізналися, що нашу гру з БМК Харків перенесли на наступний день, - каже Ігор Зінкевич, тренер команди майстрів Динамо. - Могли нас попередити про це, і ми б на рівному місці не загубили три тисячі гривень. Утім, справа не в грошах, а в самому ставленні до команди. Ніхто ні з федерації, ні з харківської команди нас не повідомили про перенос матчу.

Відношення федерації і комітету до водного поло плачевне. Такого моменту не може бути у жодному виді спорту. Це неповага до команди. Не можу сказати, що це було зроблено навмисно. Були розмова, що гра може бути перенесена, але офіційно ніхто нікого не попередив.

На днях пошлемо лист і в федерацію, і в комітет. Хочемо почути відповідь і повернення наших загублених коштів. Ми заплатили лише частину внеску за чемпіонат. Можливо, ці втрачені кошти нам зарахують як іншу частину вступного внеску, який повністю складає 7,5 тис гривень. У нас є домовленість, що повністю суму за участь у чемпіонаті ми повинні заплатити до 3-ого туру.

В положенні змагань написано, що треба розвивати водне поло. Як на мене, з таким підходом до справи наші керівники гублять цей вид спорту. Якщо хочуть загубити команду Динамо, яка існує ще з 1948 року, можливо, їм це вдасться. Утім, я буду стояти за команду до кінця. Ми тільки починаємо підніматися, а нас деякі люди душать.

Загалом, до того інциденту віднесемося по-людськи. Тоді за 24 години провели три дуже складних матчі. Представники БМК Харків думали, що нас про перенос матчу попередить федерація. Що цікаво, у цій грі з БМК неприємності продовжилися. За хвилину до кінця матчу був вилучений наш гравець Юрій Бегень, який також є гравцем національної збірної. Він робив кидок і в ігровому епізоді влучив в обличчя суперникові.

Удар був ненавмисним, однак суддя показав хрест і червону картку. Це означало, що матч він не продовжить і буде дискваліфікований на один матч автоматично. Це також штрафні санкції для клубу - 500 грн. Я знав, що цей арбітр (В’ячеслав Кастанда) до нас відноситься погано, тому попереджав усіх гравців про це. Років шість він не судив чемпіонат України, бо від нього відмовлялися усі команди чемпіонату.

А коли залишалося 40 секунд до завершення матчу, була атака на наші ворота. Вадим Скуратов, який знаходився на лавці запасних, жартома сказав, що зараз буде пенальті. Йому Кастанда показав червону картку і ми знову отримали дискваліфікацію на один матч і штраф на 500 грн. Ще цікавіше, Кастанда від інспектора матчу отримав 9 балів з 10-ти можливих за свою роботу.

А інспектором був пан Євтушок, який є президентом команди ВК Київ. Ця команда раніше робила усе можливе, аби Вадим Скуратов на грав за львівське Динамо. І тут Скуратова вилучили. До того, пан Євтушок тренує команду ветеранів Києва, де грає той-таки Кастанда і грав Скуратов. Зараз Скуратов відмовився грати за ветеранів ВК Київ, прийнявши львівську пропозицію.

Між Скуратовим і ВК Київ дорогу перебігла чорна кішка. Детальніше про це краще запитати у нього. Йому зараз 46. Мені в команді він був потрібен як вчитель на полі. А ВК Київ вічно вставляв йому палки в колеса, аби він ніде не грав. Як відомо він був головним тренером збірної. Він сам написав заяву на звільнення і покинув цей пост.

Загалом, першим туром задоволений, задоволений нашими молодими гравцями. Утім, незадоволений тим, що роблять за спиною. У нашому виді спорту немає що ділити, адже там крутяться копійки. Сподіваюся, переможе здоровий глузд і ця ситуація залишиться в минулому", - підсумував Ігор Ілліч.

фотоwaterpolo.org.ua