В інших двох матчах львів’яни обіграли харківський «Слобожанець» (10:8) та збірну Севастополя (19:13). Відрив «Динамо» від головного конкурента у боротьбі за золото чемпіонату складає уже п’ять очок, однак шанси на чемпіонство львівська команда ще зберігає. Про це та інше розповів головний тренер команди Ігор Зінкевич.

Ігоре Іллічу, підбийте підсумки туру у Дніпродзержинську.
Цей тур пройшов для нас невдало. Єдине, що більш-менш потішило – фізична підготовка. У грі з «Іллічівцем» у цьому плані ми виглядали краще. Починали грати в турі з «Слобожанцем». У цьому матчі починали за «здоров’я, а завершили - за упокій»… На щастя, ми виграли цю гру. Перші два періоди були нормальними, однак у наступних потрібно було змінювати тактику. Гра у зонний захист нам поки не вдається. Дається взнаки те, що ми тренуємося у маленькому басейні. При зонному захисті ми отримали чимало голів у грі з «Іллічівцем». Взаємодія захисників та воротаря була поганою, от тому такі наслідки. Гру зі збірною Севастополя охарактеризую як гру в піддавки. Такі гравці, які є у нас, повинні були зіграти набагато краще. Якщо два перших періоди ми виграли, то два останніх програли. Відповідальності у гравців було дуже мало. Я незадоволений багатьма гравцями і на наступний тур потрібно буде когось залишити вдома, а взяти кількох гравців з другої команди. Гравці, які себе погано проявлять на тренувальному процесі, в Маріуполь не поїдуть. Будемо давати шанс молоді.

У грі з «Іллічівцем» свою далеко не найкращу гру провів воротар команди Михайло Єзерський, що, мабуть, і передалося на інших ватерполістів «Динамо»…
Звісно, прикрі голи відобразилися на діях команди. Нам довелося змінювати тактичну схему гри. При рахунку 5:7 ми могли догнати суперника, однак через певні причини та гру деяких гравців нам не вдалося це зробити.

Чудову гру проти «Динамо» провів колишній гравець львівської команди Олександр Дядюра. Чи очікували на таку результативну гру від львів’янина?
Мене тішить, що його прорвало. Я завжди слідкую за нашими гравцями, які грають у різних клубах. На нього давно надіялися. Нашу гру він зіграв прекрасно. Бажаю йому грати так постійно.

Відрив від «Іллічівця» за два тури до завершення чемпіонату складає п’ять очок. Як оціните шанси своєї команди на чемпіонство?
Я казав, що нам важко буде конкурувати з цією командою, адже досвіду у них значно більше. Тішить те, що і ми підсилилися, однак разом граємо дуже мало. У нас немає тренувального процесу та спарингів. Граємо тільки з другою командою, однак цього мало. Загалом, вважаю, що цього року ми додали. Чемпіонська гонка ще не завершена. «Іллічівець» розуміє: якщо програє у себе вдома, чемпіонський матч буде у Львові. Інтрига за чемпіонство є, у якій ми не маємо права на помилку.

Ігоре Іллічу, у Дніпродзержинську «Динамо» ніяк не щастить обіграти «Іллічівець»…
У Дніпродзержинську у басейні гріємось, адже в готелі мерзнемо. У цьому місті «Іллічівцю» програємо не вперше. Мабуть, слова про нефарт є актуальними.

І на останок, як команда готуватиметься до ігор у Маріуполі?
Готуватимемося в робочому режимі. На жаль, кілька гравців їде в той-таки Дніпродзержинськ на тренувальний збір національної збірної (Сергій Грішин, Юрій Бегень, Дмитро Завадовський та Дмитро Алексєєв – Авт.), а друга команда їде на тур у Харків. На жаль, наразі немає можливості зробити тренувальний процес такий, який би я хотів.