Львівське ватерпольне «Динамо» у прекрасному стилі у 6-му турі перемогло всіх своїх суперників та стало чемпіоном України. Спочатку «динамівці» у перший ігровий день каменя на камені не залишило від збірної Севастополя – 15:4. У другий ігровий день з’їзного туру у Львові «Динамо» у вирішальному матчі здолало свого основного конкурента у боротьбі за золоті нагороди цьогорічної першості маріупольський «Іллічівець» – 9:7. Після перемоги над флагманом українського водного поло, поєдинок в останній третій ігровий день проти харківського «Слобожанця» для більш досвідченіших та майстерніших «динамівців» не був настільки важким, як проти команди з Маріуполя. «Динамо» без надзусиль перемогло «Слобожанець» – 21:11 та стало чемпіоном України з водно поло сезону 2012/2013 років. По завершенні переможного матчу над «Слобожанцем» головний тренер новоспечених чемпіонів ВК «Динамо» Ігор Зінкевич відповів на запитання.

Звісно, що перед нами з огляду на те, що ми підсилилися перед початком і в ході сезону стояло завдання виграти один із комплектів нагород та по можливості поборотися за золото. Було завдання здобути друге місце, але в ході сезону, після з’їзного туру це завдання було скоректовано до того, щоб здобути золоті нагороди чемпіонату України. До цього підштовхнула вдала гра «Динамо» в Маріуполі, де нам вдалося перемогти господарів попереднього з’їзного туру маріупольський «Іллічівець».

Чи вдасться зберегти чемпіонський склад «Динамо» на наступний сезон?
Намагатимемося зберегти чемпіонський склад «Динамо». Ви, мабуть, знаєте, що в нас у складі лише два легіонери, а всі решта ватерполістів є львів’янами. Тому з львів’янами, думаю, що проблем не буде. А щодо іноземних гравців, то це вже запитання не до мене.

Джерело: Галичина Спортивна