Як зазначив І.Микитин головна функція новоствореного Центру – сприяння громадянам в отриманні безоплатної правової допомоги. Для цього у Львівській області буде задіяно 150 адвокатів. Зараз конкурсна комісія проводить відповідний відбір. На сьогодні у більшості районів та міст вже відібрано 75 досвідчених правників.

З 1 січня 2013 року Львівський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працюватиме в цілодобовому режимі. Затримані правоохоронними органами громадяни, які не матимуть коштів на оплату приватного адвоката, зможуть звертатися до центру за послугами «державного» захисника. Оплата їх праці здійснюватиметься за кошти державного бюджету.

«Це серйозна допомога, особливо для малозабезпечених громадян. Кожен має отримати гарантований державою юридичний захист», ‒ підкреслив І. Микитин.

Довідка:

Микитин Ігор Йосифович народився 10 листопада 1954 року у місті Львові.

Має дві вищих освіти, зокрема повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» (Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України).

Загальний стаж роботи складає більше 40 років, з них стаж державної служби – понад 17 років, досвід роботи на керівних посадах – понад 15 років.

У 1993 – 1997 році – член Центральної виборчої комісії України. Депутат Львівської міської ради трьох скликань (1998-2010 роки)
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Подякою Голови Верховної Ради України, Грамотою Верховної Ради України.