Відтак, фестиваль проходитиме 2-3 квітня у приміщенні Дитячої школи народних мистецтв (вул. Антоненка-Давидовича, 6). У програмі заходу заплановані майстер-класи з писанкарства за участю майстрів лемківської писанки, виступи фольклорних колективів, круглий стіл «Лемківська писанка, її символіка, роль у сучасному мистецтві».

«Фестиваль – це справжнє свято лемківської писанки, яка є оберегом людини, родини, Батьківщини, згадкою про унікальну культуру найбільш західної гілки українського народу – Лемківщини», - розповідає директор Дитячої школи народних мистецтв Галина Вихованська.

Організатори фестивалю забезпечуватимуть учасників харчуванням та проживанням у готелі дитячого центру туризму, спорту та екскурсій (вул. Чукаріна, 9). Для того, щоб взяти участь у фестивалі потрібно прибути на свято в національних строях; привезти з собою лемківські писанки для виставки та фотоматеріали для каталогу, а також мати кілька чистих яєць, для проведення майстер-класів; подарувати у фонд музею кілька своїх писанок.

«Метою фестивалю є збереження та розвиток лемківського писанкарства народними майстрами, які з покоління в покоління переносять закодоване письмо на добро і щастя, залучають широкі верстви молоді та дітей до вивчення прадавніх звичаїв українського народу», - розповідає голова Фундації дослідження Лемківщини Петро Гандяк.

Організаторами фестивалю є управління культури Львівської міської ради, Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Львівська обласна організація всеукраїнського товариства «Лемківщина», Фундація дослідження Лемківщини, Львівська національна академія мистецтв, Дитяча школа народних мистецтв та Глинянська міська рада.