Зокрема, як інформує прес-центр штабу, у ніч на 3 жовтня у 121-му Дрогобицькому виборчому окрузі були пошкоджені біг-борди та сітілайти узгодженого кандидата від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та партії «Свобода» Романа Ілика.

«На фінішній виборчій прямій використання брудних технологій проти опозиційного кандидата, лідера перегонів, як і прогнозували політологи, стають все інтенсивнішими Абсурдні, неадекватні звинувачення, які виголошуються кандидатами-опонентами насправді лише піднімають рейтинг опозиційного політика. За усіма соціологічними опитуваннями, навіть у замовних дослідженнях опонентів, беззаперечним лідером у 121 виборчому окрузі є Роман Ілик. Тому зрозуміло, що саме проти лідера Львівської «Батьківщини» спрямовано увесь бруд цілої армії самовисуванців», – кажуть у штабі.

Прес-служба відзначає, що впродовж останніх двох тижнів замовні статті з’явились у кількох місцевих ЗМІ, тому кандидат змушений був подати в суд за відверту брехню.

«Мене не здивує, якщо скоро мене назвуть ісламським терористом чи сомалійським піратом. Абсурдність звинувачень проти мене свідчить лише про одне – мої опоненти не мають жодних аргументів для адекватної критики моєї діяльності, як політика чи людини. Тому їм доводиться вигадувати фантастичні історії про золото у трилітрових банках, про мого сина-рекетира (хоча усі знають, що маю трьох дочок) чи кримінальні пригоди, взяті очевидно із їхнього власного життя. Можу розчарувати своїх опонентів – весь цей бруд повернеться проти них же. Люди винесуть їм свій вирок вже 28 жовтня», - прокоментував ситуацію Роман Ілик.

Нагадаємо раніше один із кандидатів-самовисуванців у 121 в.о. публічно заявив, що розповсюджує листівки провокативного змісту проти Романа Ілика. На своїй прес-конференції він попередив, що готує чергові порції листівок про опозиційного кандидата, якими заклеїть увесь Дрогобицький округ.