Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», відповідна повістка надійшла Роману Ілику сьогодні вранці.

У документі зазначено, що йдеться про кримінальну справу, порушену проти колишнього голови Львівської обласної ТВК Ігоря Кравчука, якого 29 вересня близько 23.00 год. було затримано працівниками СБУ.
http://www.vgolos.com.ua/politic/news/38412.html

«Партія регіонів готова на будь-які методи для того, щоб не допустити найбільшу опозиційну партії Львівщини до виборів. Після того, як через суди та органи юстиції ВО "Батьківщина" було заблоковано можливість взяти участь у виборах до місцевих рад, у хід пішли слідчі органи. Тепер вони намагаються сфабрикувати справу проти лідера обласної партійної організації "Батьківщини", - заявляє обласна «Батьківщина».

«Не випадково, що 30 вересня, наступного дня після затримання СБУ І.Кравчука, голова ЛОО Партії регіонів П.Писарчук в коментарях інформаційним агенціям заявив: "Членам обласної виборчої комісії пропонували по 5 тисяч доларів за реєстрацію списків Ілика - Писарчук". Звідки головний регіонал Львівщини може знати такі дані? Очевидно, що вони є вигадані ним особисто», - йдеться далі.

Обласна «Батьківщина» заявляє, що не має жодного відношення до цієї справи, яка «повністю сфабрикована діючою владою».