Рятувати Україну ніколи не пізно. Навіть суботнього дея в 15:00. Така позиція "Українського блоку" через який нардепи 1-х двох скликань намагаються врятувати країну з лап олігархічних сук.

Офіційно заявленими на пресуху були: очільник громадсько-політичного об’єднання "Український блок" Степан Хмара, екс-мер Львова Любомир Буняк, колишній заступник міністра з надзвичайних ситуацій України, генерал-лейтенант Олександр Скипальський, екс-командувач ВМС України, віце-адмірал Володимир Безкоровайний. Син Романа Шухевича Юрій Шухевич прийшов через 56 хвилин.

Щоб довго не розтікашеся по дрєву, усі виступи даних клієнтів можна підсумувати словєсами Любомиром Буняком, який впевнено знає, що Львів його ще пам’ятає, а Хмара згадує про його подвиги.

Отож, політика партії така. Теперішня влада – гандони і підараси (ніхто не сперечається). Вони не можуть продукувати нові ідеї, бажання і потяги. Все розвалено і нічого не буде. В країні немає лідера нації. Жопа повна. Україна – неповноцінна держава. ЇЇ потрібно очищати від гнилі.

"Український блок" – це нові обличчя, які прагнуть прийти до влади. Вони прагнуть прийти до влади не через посади і бабла, а заради ідеї. Блок пропонує своє ноу-хау і хоче послати накуй всіх ліберастів з їх найвищою цінністю – прибутком (найбільшим). Найвища цінність українських блоків – це мир і процвітання України. Вони проти продажу української землі, як цього хоче нинішня антиукраїнська влада та її олігархи-бандити.

"Український блок", опираючись на свою твердість духу, буде в якомусь форматі брати участь у майбутніх виборах (якщо вони ще будуть). Вони хочуть проявити національний характер. Національний характер їм допоможе проявляти партія "Україна соборна", "Волинське братство", Українська народна екологічна партія та українська громада Севастополя.

Все це добре і прекрасно, але як це вони думають робити – невідомо.

От такі ілюзії та маразми "Українського блоку". До списку лідерів блоку входить мен з ім’ям і прізвищем Олег Березюк, але на щастя, чи на біду, це не той, про кого всі подумали.