Серед продуктів харчування в Україні імпорт займає 15%, решта 85% – це українське, проте імпорт навіть у невеликих обсягах не дозволяє вітчизняному виробнику підвищувати ціни необґрунтовано.

Про це «Вголосу» розповів засновник Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«І хоча я прихильник і захисник українського, все ж імпорт має бути на нашому ринку, аби збалансовувати необґрунтоване підвищення цін на вітчизняну продукцію та не допускати зниження її якості, - зазначив він. - Бо тим наші вітчизняні виробники грішать протягом останніх 6 років. При цьому попит на дорогі товари зараз знижується. Тому зараз у виграші будуть ті, хто виготовляє більш дешеву продукцію».

Також експерт розповів, що, на жаль, значна частина з вітчизняних виробників, зокрема представники малого бізнесу, не задовільняють найменші потреби  торгівельних мереж.

«Усі ж хочуть, аби овочі і фрукти на прилавках оновлювали щодня, а не раз на тиждень. А більшість малих виробників не можуть постачати свою продукцію у торгівельні мережі щодня весь рік. Та й багато-хто не готовий надавати сертифікати походження на ці овочі – і це теж проблема», - уточнив Дорошенко.

Також проблемним, вважає він, є те, що іноді українська продукція програє за якістю імпортній. І та ж картопля українська є гіршою, ніж білоруська чи єгипетська.  Тим більше, українці купують дешевшу продукцію, а вітчизняна є часто дорожчою, ніж імпортна, та менш якісною.

Більше читайте тут: «Ціни космічні, а люди без грошей»: куди поділись українські продукти?».