Глава Офісу президента України Андрій Єрмак наголосив, що правоохоронці мають достатньо можливостей для того, щоб ефективно реагувати на випадки проросійської пропаганди на українських телеканалах.

Таким чином Єрмак відповів на питання журналістів щодо пропаганди країни-агресора на телеканалах, які пов'язують з політиком та кумом Путіна Віктором Медведчуком.

За його словами, принцип свободи слова є непорушним, проте не тоді коли журналісти переходять червоні лінії.

"...це вже не журналістика, а інформаційне кілерство. Якщо говоримо про контрпропаганду, ми говоримо про зовнішні чинники і міжнародний центр (протидії пропаганді -ред.). А всередині країни у нас є достатня законодавча база та правоохоронні органи, які повинні реагувати на такі факти (дезінформації -ред.)”, - зазначив очільник ОП.

На питання журналістки, чому правоохоронці не реагують на такі випадки, Єрмак порадив звернутися з цим питанням безпосередньо до них.

"Грубо це можна описати так: якщо ми застудили вухо, треба лікувати вухо, а не намагатися почути оком. Потрібно, щоб наявні органи почали працювати, а не вигадувати якісь нові”, - пояснив Єрмак.

Джерело - "Бабель".

Читайте більше актуальних новин України та світу: