Інформація, яку озвучив генеральний директор «Sany Heavy Equipment» Чжан Чжіхонем щодо компанії ДТЕК Ахметова, є недостовірною.

Про це йдеться в повідомленні компанії ДТЕК.

Зазначається, що ДТЕК вимагає спростувати цю інформацію. У разі відсутності спростування компанія залишає за собою право звернутися до суду для захисту честі та ділової репутації.

За 14 років ДТЕК інвестував у видобуток вугілля більше $3,3 млрд, включно із закупівлею гірничодобувного устаткування у провідних світових виробників. Усі закупівлі здійснюються відповідно до тендерної процедури на електронному торговельному майданчику.

Два прохідницькі комбайни «Ebz-160» виробництва «Xiangtan Huaxing Material Co.,Ltd.» (Китай) були придбані компанією у 2017 році і відтоді перебувають у промисловій експлуатації на підприємствах ДТЕК Павлоградвугілля і ДТЕК Добропіллявугілля. Питань до якості роботи техніки в компанії немає, підкреслили в них. Раніше генеральний директор китайської компанії «Sany Heavy Equipment» заявив, що компанія ДТЕК нібито купила в КНР неякісне гірничо-шахтне устаткування за дуже низькою ціною.

Як писав «Вголос», китайська компанія звинуватила ДТЕК Ахметова в шахрайстві.